Gelin Kaynana Krizi


----- < Sponsorlu Bağlantı >-----

Gelin Kaynana Krizi
Hem kültürel alt yapı hem de içgüdüler yüzünden erkek evlat ve anne arasında araya girilmez bir bağ vardır. Bu bağ kız çocukları ve babaları arasında da yaşansa da somut verilere bakıldığından erkek çocuk ve anneleri arasındaki ile kıyas bile kabul etmez. Çocukluk döneminde bu bağ, sevimli ve eğlenceli bir şekilde devam eder. Ama çocuk artık yetişkinlik dönemine girip hele bir de evlenme kararı aldığında bazı tehlike sinyalleri baş göstermeye başlar. Çünkü kadın artık bir rakip kazanmıştır. Kraliçelik tahtını kaptıracağını anlayan kadın bunu kendine bile itiraf etmese de içten içe sıkıntılar yaşayacaktır. Bu sıkıntının muhatabı ise çoğu zaman gelini olur. İleri toplumlarda pek görülmeyen bu çekişme toplumumuzda hala doğal bir durum olarak kabul ediliyor. Gelin kaynana krizinin yaşanmadığı aile sayısı da neredeyse yok denecek kadar az. Oysa insanlar arasındaki her sorunda olduğu gibi bu sorunun çözümü de iletişim.


----- < Sponsorlu Bağlantı >-----

Bunun için de iki tarafa büyük iş düşüyor. Kaynana gelini bir tehdit olarak görmeyi bırakıp onu kendi evladı yerine koyduğu zaman ilk büyük adım atılmış olacaktır. Gelin de sevdiği adamı yetiştiren ve koruyup kollayan kadına karşı sevgiden önce saygısını korumayı bilmelidir. Yapılan her davranışın ve söylenen her sözün alt anlamlarını çıkarmamak, gerektiğinde uzak kalmak ve her iki tarafın birbirinin hak ve sorumluluklarını saygılı davranması krizi aşmanın altın kurallarıdır. Birbirinizin rakibi değil tamamlayıcısı olduğunuzun farkına varın. Unutmayın ki ikinizin arasındaki doğru iletişim ve mutluluğunuz, ikinizin de sevdiği adamın mutluluğunu garantileyecektir.

Alt Başlıklar

gelinsikishikayeleri, kaynana seks hikayeleri, kaynana seks hikayeleri ve resimleri, gelın kaynana sıkıs hıkaye, HEREKETLI RESİMLİ SEKS HİKAYESİ, gelinsikishikayesi, resimli kaynana sikiş hikayesi, gelinsikishikaye, kaynanasikishikayeleri, görümce gelin seks hikayeleri, kaynanasikishikayesi, gelin Kaynana seks hikayeleri, HEREKETLİ SUPER RESİMLI SEKS HİKAYESİ, gelin görümce kaynana resimli seks hikayeleri, gorumce seks hikayeleri, Gelin kaynana seksi resimleri,

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.