Aknelere Elveda Demenin Zamanı

tarafından
97
Aknelere Elveda Demenin Zamanı

Aknelere Elveda Demenin Zamanı

Aknelere elveda demek isteyenlerdenseniz özel maske karışımlarından yararlanabilirsiniz. Uygulamaya alacağınız özel maske tarifleri sivilcelerin kuruyarak yok olmasına kaynaklık edecektir. Doğal yollardan sivilcelerinize dur diyeceksiniz bunun yanı sıra daha pürüzsüzce parlak bir cilde sahip olmak sizin elinizde.Sizler için özel 2 akneler için maske tarifi hazırladık bunlardan dilediğinizi deneyebilirsiniz, tamamen doğal yollardan yapıldığı için hiçbir zararı olmayacaktır.

Akneler İçin Özel Maske Tarifi

  • 1 yemek kaşığı limon suyu
  • 2 adet aspirin

Akneleri gideren maske yapımı içine 2 adet aspirini havanda ezelim ve içerisine 1 yemek kaşığı limon suyu ilave edelim. Kısa zaman zarfı içinde aknelerin yok olmasına kaynaklık edecek olan bu özel maske tarifi aynı zaman da cildin beslenmesi ve sağlıklı görünüme kavuşması adına oldukça idealdir. Antiseptik özelliği ile ön plana çıkan bu özel maske tarifi cildin sıkı görünüme kavuşmasını destekleyecektir.

Sivilceleri Yok Eden Özel Maske Tarifi

  • 1 yemek kaşığı gül suyu
  • 1 yemek kaşığı şeker
  • 1 adet E vitamini kapsülü

Sivilceleri yok eden maske yapımı için 1 yemek kaşığı gül suyu ile 1 yemek kaşığı şekeri harmanlayalım. Elde edilen karışımın içerisine 1 adet E vitamin kapsülü ilave edelim. Hazırladığımız karışımı cilt üzerine masaj aracılığı ile iyice yedirelim ve 15 dakika boyunca bekleyelim. Uygulamaya alacağınız bu özel maske tarifi aynı zaman da cilt lekelerinin de geri plana alınmasına kaynaklık etmektedir. Maskenin içerisinde yer alan E vitamini kapsülü cildin yenilenerek onarılması adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir. Sizler de en özle maske tarifleri ile tüm aknelerinizi geri plana alabilirsiniz.