Aspirin ve Bal Maskesi Tarifi

tarafından
189
Aspirin ve Bal Maskesi Tarifi

Aspirin ve Bal Maskesi Tarifi

Birbirinden özel aspirin ve bal maskesi tarifleri ile sağlıklı cilt tipine sahip olmanın zamanı. Hemen kolları sıvayın ve özel maske tarifleri sayesinde hayal ettiğiniz cilt tipine kavuşun.Cildiniz için hem doğal hem de etkili maske tarifleri sayesinde sorunsuz bir şekilde güzel bir cilde sahip olabilirsiniz.Aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz 2 tarifimizden dilediğinizi yapabilir ve uygulayabilirsiniz.Denenmiş ve sonuç alınmış maske tarifleridir.

Sivilceleri Yok Eden Aspirin Maskesi Tarifi

  • beş adet aspirin
  • bir çay kaşığı bal
  • Limon suyu

Cilt üzerinde ki aktif sivilcelere elveda demek isteyenlerdenseniz özel maske tariflerinden yararlanabilirsiniz. Maske yapımı için 5 adet aspirini havanda ezelim ve içerisine bir çay kaşığı bal ilave ederek harmanlayalım. Özel karışımımızı bir adet limon suyu ile harmanlayalım. Sivilce gideren maske tarifini cilt üzerine sürelim ve 15 dakika bekleyelim. Uygulamaya alacağınız maske tarifi aynı zaman da sağlıklı cilt tipinin ön plana çıkmasına kaynaklık edecektir.

Sivilceler İçin Mucizevi Maske Tarifi

  • dört adet aspirin
  • bir adet limon suyu
  • bir çay kaşığı karbonat

Sivilceleri gideren özel maske tarifine merhaba demenin zamanı. Uygulamaya alacağınız mucizevi maske tarifi sayesinde tüm sivilcelerinize kısa zaman da elveda diyebilirsiniz. Sivilceleri yok eden maske yapımı için bir çay kaşığı karbonat ile bir adet limon suyunu harmanlayalım ve içerisine 4 adet dövülmüş aspirini ilave edelim. Kusursuz cilt tipine sahip olmanız adına oldukça ideal olan bu özel maskeyi haftada üç defa olmak üzere uygulamaya alabilirsiniz. En özel aspirinli maske tarifleri ile sizler de hayal ettiğiniz cilt tipine merhaba diyebilirsiniz.