Boyun Kırışıklığı Nasıl Giderilir?

tarafından
70
Boyun Kırışıklığı Nasıl Giderilir?

Boyun Kırışıklığı Nasıl Giderilir?

Boyun kırışıklığı sorununuz mu var ? Boyun kırışıklığını nasıl önleyebilirim diye soruyor, Boyun kırışıklığını geri plana almak isteyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Birbirinden özel maske tarifleri şimdi en özel püf noktaları ile sizlerle. Sizler için üç özel tarif hazırladık ve uygulayarak bu derdinize son verebilirsiniz.

Boyun Kırışıklığını Gidermek İçin

  • 1 yemek kaşığı bal
  • 1 yemek kaşığı gliserin

Boyun kırışıklığını gidermek için 1 yemek kaşığı bal ile 1 yemek kaşığı gliserini harmanlayalım. Ballı gliserin karışımını boyun bölgesine ince bir tabaka halinde sürelim ve yaklaşık olarak 15 dakika boyunca bekleyelim.

Boyun Kırışıklığı İçin Özel Maske Tarifi

  • Bir adet muz
  • 1 yemek kaşığı gül suyu
  • 4 adet çilek püresi

Boyun kırışıklığını gideren özel maske tarifi için 1 adet muz ve 4 adet çilek belender ile püre haline getirilir. Elde edilen pürenin içerisine 1 yemek kaşığı gül suyu ilave edilir. Hazırlanılan karışım cilt kırışıklığı olan bölgelere ince bir tabaka halinde sürülür ve 15 dakika boyunca bekletilir. Boyun kırışıklığını gideren maske tarifi haftada 2 defa olmak üzere uygulamaya alınır.

Boyun Kırışıklığı İçin Mucizevi Etki Yaratan Maske

  • 1 yemek kaşığı vazelin
  • 1 yemek kaşığı gliserin

Boyun kırışıklığını gideren maske için 1 yemek kaşığı vazelin ile 1 yemek kaşığı gliserin harmanlanır. Elde edilen karışım cilt üzerine masaj aracılığı ile iyice yedirilir ve 30 dakika boyunca bekletilir. Kusursuz cilt tipine sahip olmanız adına oldukça ideal olan bu cilt maskesi tarifine bayılacaksınız. Bu maske tariflerini kullanarak çok kısa bir sürede boyun kırışıklığı derdine son verebilirsiniz.