Cilt Lekelerini Gideren Boza Maskesi Tarifi

tarafından
89
Cilt Lekelerini Gideren Boza Maskesi Tarifi

Cilt Lekelerini Gideren Boza Maskesi Tarifi

Cilt lekelerine elveda demek isteyenlerdenseniz özel boza maskesi tarifi ile tanışabilirsiniz. Cildinizin sağlıklı görünüme sahip olmasını destekleyecek nitelikte ki boza maskesi tarifi hassas cilt tipi adına oldukça idealdir.Sizin için hazırlamış olduğumuz Cilt Lekelerini Gideren Boza Maskesi Tarifi ile Boza İle Yapılan Özel Peeling Tarifi sayesinde cilt lekelerinize elveda diyebilirsiniz.İşte sizler için hazırladığımız özel tarifler.

Boza Maskesi Tarifi

  • 1 yemek kaşığı boza
  • 1 yemek kaşığı yulaf unu

Boza maskesi tarifi için kolları sıvamanın zamanı. Cilt üzerinde mucizevi etki yaratan boca maskesi tarifi için 1 yemek kaşığı yulaf ununu 1 yemek kaşığı boza aracılığı ile harmanlayalım. Karışımı cilt üzerine masaj yaparak sürelim. Yaklaşık olarak 20 dakika bekleyelim. Boza maskesi cildinizde kuruyarak dökülmeye başlayacaktır. Bu belirtileri gördüğünüz an cildinizi ılık su aracılığı ile temizleyebilirsiniz. Cilt üzerinde ki ren eşitsizliğinin yok edilmesine kaynaklık edecek olan bu özel maske tarifi aynı zaman da cilt lekelerinin de geri plana alınmasına kaynaklık etmektedir. Cilt üzerinde mucizevi etkiler yaratan boza maskesi aynı zaman da deri altını uyararak daha diri görünümün ön plana çıkmasını destekler.

Boza İle Yapılan Özel Peeling Tarifi

  • 1 yemek kaşığı boza
  • 1 çay kaşığı toz şeker
  • 1 çay kaşığı tarçın

Boza ile yapılan peeling tarifi sayesinde tüm ölü hücrelerinize kısa zaman da elveda diyebilirsiniz. Peeling yapımı için 1 çay kaşığı boza ile 1 yemek kaşığı toz şekeri harmanlayalım. Karışımımızı 1 çay kaşığı tarçın ile taçlandıralım. Bu iki tarif sayesinde cilt lekelerinize kısa sürede elveda diyeceksiniz.