Doğru erkeğe mi sahipsiniz? Doğru Erkeği Bulma Kılavuzu

tarafından
51
Doğru erkeğe mi sahipsiniz? Doğru Erkeği Bulma Kılavuzu

Kadınlar, hayatlarında sahip olduklarını ileri de nasıl bir gelecek beklediği hakkında çeşitli hayaller kurmakta mükemmel bireylerdir.

Hayal kuruyorken gelecekte böyle mi olacak yoksa beni terk mi edecek gibi cümleler kurmaktan asla vazgeçmezler.

Aslında yaptıkları bu bazı davranışlar abartılmaz ise doğru sayılmaktadır.

Erkekler yaptıkları yanlışları küçümseyerek ilişkilerin devam etmesine yol açıyorlar ve kadınlar da olayları büyüterek daha derin incelemekte haklı oldukları doğrudur.

Sizce doğru erkeğe sahip misiniz, bakalım..

– Sizin geçmiş yaşantınız hakkında sürekli bir eleştiri tarzında cümleler kuruyorsa ufaktan düşünmeye başlamalısınız.Çünkü, sizin olduğu kadar onun da belli başlı geçmiş hayatında hataları olmuştur.Bunları tek taraflı öner çıkartıyor ve sürekli tekrar ediyorsa bir sıkıntı olduğunu belirtmek isterim.

Erkek arkadaşınız bu şekilde davrandığı için kendinizi kötü hissetmeyin çünkü, yaptığı davranış yanlış olmaktadır.

– Erkek arkadaşınız sizin düşüncelerinize ve zevklerinize karşılık vermiyorsa sadece tek taraflı düşünüyorsa geç olmadan önüne geçmelisiniz.Yatak konusunda ve paylaşım konusunda ortak olarak bazı şeyleri çözemiyorsanız geç olmadan birlikte konuşmalısınız.

– Kaba davranışlarını uyardığınız halde, size tekrar yapmayacağım gibi kelimeler kullandıktan sonra tekrar ediyorsa size karşı ilgisiz olduğunu göstermektedir.

Bu şekilde saygısı olmayan biriyle ne kadar devam edebilirsiniz düşünülesi bir durum.

– Sezgilerinizi asla yarı yolda bırakmayın.Sezgileriniz sizi sürükleyici bir yola sürer ve onların dediklerine biraz da olsa önem verin. Sezgileriniz sizin için bir yol gösterici olsun ama son kararı verme konusunda sezgilerine güvenmeyin.

Sezgileriniz sizin aşk hayatınız da gelecek yaşam konusunda bilgi vermektedir.