El Bakımı İçin Maske Tarifleri

tarafından
147
El Bakımı İçin Maske Tarifleri

El Bakımı İçin Maske Tarifleri

Elleriniz ile ilgili bir sorununuz varsa çatlama,yıpranma ve buna benzer durumlara karşı özel maske tarifi ile bu durumu atlatabilirsiniz. Birbirinden özel el bakımı maske tarifleri ile kusursuz cilt tipine sahip olmanın zamanı. Sizler de hayal ettiğiniz ellere merhaba demek isteyenlerdenseniz en özle bakım maskelerini uygulamaya alabilirsiniz.Sizler için hazırlamış olduğumuz maske tarifleri sayesinde kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz.

El Bakım Maskesi

  • 1 yemek kaşığı bal
  • 1 yemek kaşığı zeytinyağı
  • Bir avuç çilek

El bakım maskesi için 1 avuç çileği belender ile püre haline getirelim ve içerisine 1 yemek kaşığı zeytinyağı ilave edelim. Hazırladığımız karışımı 1 yemek kaşığı bal aracılığı ile harmanlayalım. Özel maske karışımını cilt üzerine ince bir tabaka halinde sürerek 15 dakika boyunca bekletelim. Parlak ve canlı görünen ellere sahip olmanızı destekleyecek nitelikte ki bu özel maske tarifi ile sizler de kusursuz güzelliğe merhaba diyebilirsiniz.

Eller Canlandıran Doğal Peeling Tarifi

  • 1 yemek kaşığı badem yağı
  • 1 yemek kaşığı zeytinyağı
  • 1 yemek kaşığı Türk Kahvesi
  • 2 yemek kaşığı limon suyu

Elleri canlandıran özel maske tarifi için 1 yemek kaşığı badem yağı ve 1 yemek kaşığı zeytinyağı harmanlanır. Karışımın içerisine 2 yemek kaşığı limon suyu ve 1 yemek kaşığı Türk kahvesi ilave edilir. Kusursuz cilt tipine sahip olmanızı destekleyecek nitelikte ki elleri canlandıran maske tarifi aynı zaman da pürüzsüz cilt tipinin ön plana çıkmasına kaynaklık edecektir. Sizler de en özle maske tarifleri aracılığı ile kısa zaman da hayal ettiniz ellere sahip olabilirsiniz.Vermiş olduğumu bu 2 özel tarif sayesinde elleriniz daha pürüzsüz ve mükemmel bir hal alacak.