Farklı Düğün Fikirleri

tarafından
258
Farklı Düğün Fikirleri

Farklı Düğün Fikirleri

Hayatınızı sevdiğinizle birleştireceğiniz gün olan düğün töreninizin normalden farklı bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız tarih yaklaşmadan mekân ve düğün tercihinizi yapmalısınız. Öncelikle nasıl bir düğün istediğinize karar vermelisiniz. Sade bir nikah töreni mi, eğlenceli bir düğün mü, kır düğünü mü her ne şekilde olacaksa buna eşinizle birlikte karar vermelisiniz.Daha önce yapılmış ve uygulamaya geçmiş düğünleri izleyerek de kendinize fikir edinebilirsiniz.Nasıl bir düğün yada nişan hayal ediyorsunuz istekleriniz ve yapabilecekleriniz, maddi durumunuz ne kadar müsait olduğu bunların hepsini belirlemelisiniz bu sayede atılabilecek adımları önceden kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Kararınızı verdikten sonra hazırlıklara başlayabilirsiniz. Örneğin kır düğünü farklı bir seçim olmakla birlikte mekânın ulaşım için uygunluğu ve mevsimin yağışsız olacağı tarihlerde olmasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde dışarıda yağmur yağdığında kıyafetleriniz ıslanıp, düğününüz hayal ettiğinizin tersi yönünde cereyan edebilir.

Bunun dışında kiralanan yatlarda yapılan düğünlerle yaklaşık 350-400 kişilik kapasiteli yatlarda hem farklı hem de denizin huzur veren ortamında güzel bir düğün gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Kokteyl tarzı düğün töreni düşünüyorsanız ikramlıklarınızla birlikte bir fiyat almayı düşünebilir böylelikle bir de ikramlık çeşitlerini düşünmekle vakit geçirmemiş olursunuz.

İmkânı olanlar için farklı bir düğün töreni fikri havuz başında düğün olabilir. Oldukça nezih bir ortamda sevdiklerinizle bu en güzel gününüzü birlikte paylaşabilirsiniz.

Düğün fikirleri hakkında daha pek çok örnek olabileceği gibi, yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte son trend açık alanda düğünler olarak göze çarpıyor. Meraklıları için tarihi alanlar ve belediyelerin sosyal tesisleri de oldukça güzel mekânlar olarak dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarıyor. Siz de bir an önce kararınızı verip mekan arayışınıza başlayabilirsiniz.