İpek Kirpik Modası

tarafından
146
İpek Kirpik Modası

İpek Kirpik Modası
Özel günlerinizin vazgeçilemezi olacak ipek kirpik modası ile tüm dikkatleri gözleriniz de toplayabilirsiniz. Buğulu bakışlarınızı mükemmeliyetçi kılacak ipek kirpikler doğal görünüm elde etmeniz için harika bir seçim.

Eyeliner ile destekleyeceğiniz kirpik modasını doğal bir makyaj ile tamamlayabilirsiniz.İpek kirpik kolayca uygulanabilir ve 90 gün kalıcılığını sürdürür.

Ağırlık etkisi yaratmayan ipek kirpik modası üç ayın sonunda kirpikten çıkartılarak tekrar uygulamaya konulabilir. Girdiğiniz her ortamda bu kirpik modelleri ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz, arkadaşlarınız ve çevreniz tarafından da çok beğenilecektir.

Plastik kirpikler gibi kalın bir yapıya sahip olmadığından doğal bir görünüm elde edeceğiniz ipek kirpikler ile sağlıklı bir görünüme sahip olmak istiyorsanız yatmadan önce kullandığınız maskarayı makyaj temizleme jeli ile çıkarın ve doğal yöntemler ile hazırlayacağınız yağ karışımı ile bakım yapın.

Ardından kirpiklerinizi kaş tarayıcı ile tarayarak parlak ve bakımlı görünmesini sağlayın. Doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız şeffaf maskaranızla kirpiklerinizi kıvırarak dalgalandırın. Bu işlemi gerçekleştirirken maskaranızı kirpiklerinizin en dip kısmına kadar getirin ve beş saniye bekleterek bırakın.

Dolgun, uzun ve göz alıcı bakışlar elde etmek istiyorsanız üç farklı tarağa sahip maskaralardan faydalanabilirsiniz. İpek kirpik modasını vazgeçilmez kılan uygulayacağınız göz makyajıdır.

Gözaltınıza süreceğiniz beyaz kalem ile gözlerinizin daha büyük gözükmesini sağlayabilirsiniz. Ardından kullanacağınız siyah tonlardaki göz farları ve renkli eyeliner ile kusursuz bir görünüme imza atabilirsiniz. İpek kirpik modası ile buğulu bakışlara sahip olmanın tam zamanı sizde vakit kaybetmeden ipek kirpikleri deneyebilirsiniz.…