Kadınların sevmediği erkek tipleri hangileridir?

tarafından
42
Kadınların sevmediği erkek tipleri hangileridir?

 

Kadınlar bazı erkeklerden çok nefret ederler, bunların çeşitli sebepleri olabilir. Araştırmalarımıza göre bazı erkek tipleri her kadına göre hitap edebilirken bazıları ise kendilerine göre hareket ederler.

Sizler için imkansız erkek tiplerini, çok sevilmeyen tipleri sizler için anlatacağız. Hem kadınları ve hem erkekleri ilgilendiren bu yazıyı dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz.

-İşte bu erkek tipleri;

– Annelerini çok özleyen, annelerinin yaptığı yemekleri sevenler, annesini bir an için unutamayan özet olarak ise anne sever erkekleri kadınların pek sevmediğini gözlemliyoruz.

Elbette sizlerden annesi gibi yemek yapmanızı isteyebilir, bu çok doğaldır fakat annesi gibi davranmasını isteyen erkekler kadınların olumsuz tepkileri ile karşılaşabilirler.

– Sürekli şöhret, çekicilik ve başarı isteyen erkekler ise her zaman olumlu cümleler ve onun mükemmel bir erkek olduğunuzu söylemenizi isterler. Bunun yanı sıra sadece sizin söylemenizi değil başka kişilerden de duymak isterler.

Bunlar için ise çeşitli çabalara girerler. Örneğin; başka kadınlara mesaj atarlar, küçük flörtler kurarlar ve partilerde çeşitli kadınlar ile tanışırlar. Bu tür erkekleri ise kadınlar hiç sevmezler.

Kadınlar, erkeklerinin sadece onlara ait olmasını isterler.

– Partnerlerinin erkek arkadaşları ise onlar için bir tehdittir. Erkek arkadaşınız e-mail, telefon veya mesaj yoluyla haberleşiyorlar ise sizleri tanıştırmıyorsa elbette bir sorun vardır.

Sizleri aldatıyor olabilir yada olmayabilir fakat ortada şüphe gerektiren bir durum olduğu bellidir.

Bu durum erkeğinizin düzenli bir ilişki kurmasına daha hazır olmadığını gösterir.