Oje De Yaz Renkleri Oje Önerileri

tarafından
75
Oje De Yaz Renkleri Oje Önerileri

Oje De Yaz Renkleri Oje Önerileri
Yaza damgasını vuracak olan ve kombinlerinizin tamamlayıcısı özelliği taşıyan ojeler bu yaz daha cıvıl cıvıl renklerden oluşuyor. 2015 yaz sezonuna desenli ve renkli modeller damgasını vuracak ve kışa kadar bu canlı renkler damgasını vuracak gibi.Sizlerde oje yapmayı seviyor ve renkler ile farklı kombinler yapmayı seviyorsanız pembe, kırmızı ve turuncunun her tonunu rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Canlı tonları seviyor ve beğenerek tercih ediyorsanız tırnaklarınızın uzun olmasına özen gösterin, bu sayede tırnaklarınız canlı renkler sayesinde daha ön plana çıkacaktır.
2015 yaz sezonuna damgasını vuran ombre ojelerde yine aynı şekilde bayanların bu sene en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor, bir tutku haline gelen oje çılgınlığı bu yazda öncülüğünü koruyor. Ombrenin ilk adımında soft renkler kullanarak geçişleri daha yumuşak hale getirebilirsiniz.Daha sonra sünger yardımı ile aklınızdan geçen şekilleri tasarlayarak güzel ve ilgi çekici tırnaklara sahip olabilirsiniz.Ayrıca biraz daha dokunuş yapıp daha farklı bir şey yapmak istiyorsanız tırnaklarınızdan bir tanesine ufak taşlardan yada küçük bir nazar boncuğu ile süslerseniz daha ilgi çekici ve modern bir tırnağa sahip olursunuz.

Oje seçimi yaparken özellikle renk konusunda ten uyumunuzu da dikkate almanızda fayda var, sizinle ters düşecek yakışmayacak modelleri tercih etmemelisiniz. Ten renginiz beyaz ise daha çok koyu tonlardaki ojeleri tercih etmelisiniz. Eğer saç renginiz kestane yada kumral ise makyaj yapımında toprak tonlarını oje tercihiniz de soft tonlarında olmalıdır bu şekilde güzel uyumlu bir bütün yakalayabilirsiniz. Bronz bir tene sahipseniz de nar çiçeği tonunda ki özellikle sim detaylı ojeleri tercih edebilirsiniz.