Saç Uzatan Maske Tarifleri

tarafından
87
Saç Uzatan Maske Tarifleri

Saç Uzatan Maske Tarifleri

Birbirinden özel saç uzatan maske tarifleri şimdi özel püf noktaları ile sizlerle. Sahip olduğu özleri ve vitaminleri sayesinde saçlarınızın beslenmesine kaynaklık eden saç uzatan maske tarifleri kısa zaman zarfı içinde saç onarımının gerçekleşmesine olanak tanımaktadır. En özel maske tarifleri ile sizler de hayal ettiğiniz saç tipine kısa zaman da merhaba diyebilirsiniz.Saçlarınız yeteri kadar uzun değil mi , saçlarınızı kestiniz fakat çok yavaş mı uzuyor ? o zaman bu özel saç uzatan maske tarifleri tam size göre sizler için hazırlamış olduğumuz maske tarifleri sayesinde çok kısa bir sürede değişimi farkedeceksiniz.

Özel Saç Bakım Maske Tarifi:

  • Bir adet limon suyu
  • 1 çay bardağı sıcak su
  • Keten tohumu yağı

Özel saç bakım maske tarifi için 1 adet limon suyunu 1 çay bardağı sıcak su ile harmanlayalım ve içerisine 1 yemek kaşığı keten tohumu yağı ilave edelim. Kusursuz saç tipine sahip olmanıza imkân tanıyacak olan bu özel maske tarifi aynı zaman da saç kırıklarının da yok olmasına kaynaklık edecektir.

Saçlar İçin Özel Maske Tarifi

  • 1 yemek kaşığı soya yağı
  • Üzüm çekirdeği yağı
  • 1 yemek kaşığı avokado

Özel maske yapımı için 1 yemek kaşığı soya yağı ile 1 yemek kaşığı üzüm çekirdeği yağı harmanlanır. Karışımın içerisine yarım adet püre haline getirilmiş avokado ilave edilir. Dolgun ve hacimli saçlara sahip olmanız adına oldukça ideal olacak bu bakım maskesiniz haftada 2 defa olmak üzere uygulamaya alabilirsiniz. Kusursuz saçların vazgeçilmezi olan özel saç bakım maskesini mutlaka denemelisiniz. Kullanıma alacağınız bu bakım maskesi aynı zaman da sağlıklı saç tipinin ön plana çıkmasına kaynaklık edecektir.