Ev Yapımı Doğal Sivilce Maskeleri Tarifleri

tarafından
146
Ev Yapımı Doğal Sivilce Maskeleri Tarifleri

Sivilce Maskeleri

Cilt üzerinde istenmeyen sivilcelere elveda demek isteyenlerdenseniz özel formüller ile hazırlanmış maske tariflerini deneyebilirsiniz. Bazen öyle noktalarda çıkar ki sizin huzursuz ettiği gibi motivasyonunuzu da olumsuz etkilemektedir.İstenmeyen sivilcelerin sizi mutsuz etmesine izin vermeyin tamamen doğal yollardan bunu önleyebilirsiniz. Sizler de kusursuz cilt tipine sahip olmak isteyenlerdenseniz sivilce maskelerine merhaba diyebilirsiniz.

Sivilceleri Gideren Maske Tarifi

  • 2 adet aspirin
  • 1 adet limon suyu

Maske yapımı için 2 adet aspirini ezelim ve içerisine 1 adet limon suyu ilave edelim. Hazırladığımız karışımı sivilce olan bölgelere sürerek 15 dakika boyunca bekleyelim

Sivilceleri Kurutan Özel Maske Tarifi

  • 1 yemek kaşığı sirke
  • 1 çay kaşığı tuz

Sivilceleri gideren maske tarifi için 1 yemek kaşığı sirke ile 1 yemek kaşığı tuzu harmanlayalım. Elde ettiğimiz karışımı cilt üzerine masaj lie iyice yedirerek 15 dakika boyunca bekleyelim.

Sivilce Kızarıklığını Gideren Maske Tarifi

  • 1 adet domates suyu
  • 1 yemek kaşığı limon

Sivilce kızarıklığına elveda demek isteyenlerdenseniz özel maske tarifleri ile tanışabilirsiniz. Maske tarifi için bir adet domates suyunu 1 yemek kaşığı limon suyu aracılığı ile harmanlayalım. Karışımı sivilce olan bölgelere ince bir tabaka halinde sürelim ve 20 dakika boyunca bekleyelim.

Sivilceleri Kurutan Özel Maske Tarifi

1 yemek kaşığı limon suyu

1 yemek kaşığı karbonat

Maske yapımı için bir adet limon suyunu 1 yemek kaşığı karbonat aracılığı ile harmanlayalım. Maskemizi sivilce olan alanlara sürerek 15 dakika boyunca bekleyelim. En özel maske tarifleri ile tüm sivilcelere elveda demenin zamanı. Sizlere  vermiş olduğumuz bu doğal maske tarifleri sayesinde kolaylıkla sivilcelerinizi önleyebilir daha pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.Mutlu sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam geçirmeniz dileği ile iyi günler.

Alt Başlıklar

sivilce maskeleri,