Siyah Noktalar İçin Maske Tarifi

tarafından
100
Siyah Noktalar İçin Maske Tarifi

Siyah Noktalar İçin Maske Tarifi
Bayanların en çok yakındığı cilt sorunlarından bir tanesi de yüzlerinde oluşan siyah noktalardır.Bu sorunlar ile mücadele etmek istiyorsanız sizin için hazırladığımız maske tarifini deneyebilirsiniz çok kısa sürede iyi sonuç alacaksınız.

Siyah Nokta Temizleyen Mucizevi Maske Tarifi
Kahve,Toz şeker ve Bal ile hazırlayacağımız bu mükemmel siyah noktalar için etkili maske ile daha sağlıklı ve siyah noktalardan arınmış bir cilde sahip olacaksınız.

Yüzünüz için biçilmiş kaptan olan bu maske tarifi ile bütün siyah noktalarınıza elveda diyebilirsiniz. Tarifimiz için öncelikle toz şekerini bal ile birlikte harmanlayalım daha sonra oluşan karışımın üzerine bir çay bardağı kadar kahve ilave edelim.

Hazırlamış olduğumuz maskeyi cildinize özellikle siyah noktalarınıza ince olacak şekilde sürün ve tam 15 dakika boyunca maske ile birlikte vakit geçirin.15 dakika bekledikten sonra maskeyi ılık su yardımı ile yavaş bir şekilde çıkartalım.

Bir kaç maske yapımından sonra siyah noktaların zamanla azalacağını fark edeceksiniz. Siyah noktaların daha kolay çıkması için maskeyi yapmadan önce cildinize buhar uygulayabilirsiniz.

Bir başka siyah noktalar için etkili olan tarifimizi de sizlerle paylaşacağım.Bu tarifimiz için gerekli olan malzemeler sadece karbonat ve su yeterli olacaktır.

Maske tarifimiz için bir çay kaşığı karbonatı su ile birlikte güzelce harmanlayalım.Yapmış olduğumuz maskeyi cildinizde ki siyah noktaların üzerine ince bir tabaka olacak şekilde sürelim ve 15 dakika boyunca bekleyelim.

Süre dolduğunda ılık su yardımı ile maskeyi çıkartalım.Bu sayede kısa bir sürede siyah noktalarınızdan arınmış kusursuz bir cilde sahip olacaksınız.

Alt Başlıklar

siyah noktalar için maske,