Topuk Çatlakları İçin Bitkisel Çözüm

tarafından
29
Topuk Çatlakları İçin Bitkisel Çözüm

Topuk Çatlakları İçin Bitkisel Çözüm

Ayak problemleriniz var ve topuklarınızda oluşan çatlaklardan şikayetçiyseniz konumuzu okumanızda fayda var. Bitkisel tamamen doğal yöntemler ile bu sorunları aşabilirsiniz.Tamamen doğal yollardan kendi evlerinizde hazırlayacağınız tarifler ile topuk çatlaklarınıza elveda diyeceksiniz.

 Topuk Çatlakları İçin Bitkisel Çözüm Tarifi

Malzemeler
Zeytinyağı,Limon suyu,Badem yağı

Çok kısa bir sürede etkisini gösterecek bu maske tarifini hazırlamak için öncelikle badem yağı ve limon suyunu birlikte harmanlayalım.Daha sonra karışımın içerisine 2 çay bardağı kadar zeytinyağı ilave edelim.Elde ettiğimiz maskeyi ayak topuklarınıza ince bir tabaka olacak şekilde sürün ve üzerine çorap giyin ve bu maske 1 gün boyunca ayaklarınızda kalsın daha sonra ılık su ile çıkartabilirsiniz. Bu uygulamayı haftada 2 yada 3 kez uyguladığınız takdirde istediğiniz bir cilde çok kısa sürede sahip olabilirsiniz. 2.tarifimiz de yine topuk çatlakları için uygulanan bir maske tarifi

Topuk Çatlakları İçin Özel Maske Tarifi
1 adet gripin, Vazelin

Topuklarınızda meydana gelen çatlakları önlemek için son derece faydalı bir tarifi daha sizlerle paylaşıyoruz.Tarifimize başlarken öncelikle 1 adet gripini alarak iyice dövün toz haline geldiğinde üzerine diğer malzememiz olan vazelini ilave edelim 1 kaşık kadar ve iyice harmanlayalım daha sonra hazırlamış olduğumuz bu maskeyi topuklarınıza sürün ince olmasına dikkat edin.ayda 2 kez bu uygulama ile daha pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Vermiş olduğumuz bu tarifler ile artık ayaklarınızda çatlak derdine son vereceksiniz, daha pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olacaksınız.