Zayıf Görünme Yöntemleri

tarafından
125
Zayıf Görünme Yöntemleri

Zayıf Görünme Yöntemleri

Bir çok insanın başına bela olan ne yaparsalar yapsınlar gitmeyen veya diyet yapmakta zorlandıkları için kilo veremeyen insanların korkulu rüyalarıdır kilo almak. Kilo sorunu olan bayanlar için nasıl zayıf görünebilirsiniz püf noktalarını anlatacağım. Kilo problemleri genellikle genetik veya obezite hastalıklarından dolayı kaynaklanmaktadır.En sık yapılan hataların başında diyete başlamak ama bir kaç gün sonra diyeti bozarak buz dolabında ne varsa tüketmek oluyor.İş hayatı olan sürekli çalışmak zorunda olan bayanlarımız da eğer oturarak bir iş yapıyor ise gün içerisinde hareketsiz kalacağından kilo almaya müsaittir.Bu tür durumlarda her gün yürüyüş yapmanız gerekmektedir.İş yeriniz yakınsa yürüyerek gitmek daha mantıklı olacaktır.Yine yapılan en büyük hatalardan bir tanesi işe kapıya kadar araç ile gitmek bu hem iş yerinizde hem de iş yerine giderken sizi hareketsiz kılacağından kilo almanız kaçınılmaz olacaktır.Yine yanlış yapılan uygulamalardan bir tanesi akşama kadar diyet yapıyorum diyerek hiç bir şey yemeyen bayanların akşam eve geldiklerinde tıka basa yemeleri bunlar başlıca kilo alma nedenleri peki ama aldığımız bu kiloları nasıl saklayabiliriz? diyorsanız o konuya da değinelim.

1-Kıyafet seçimlerinizi doğru yapın
Kilolu bayanlar için kıyafet seçimi çok önemlidir,kıyafet seçerken daha koyu renkleri tercih etmelisiniz bu sizin kilonuzu dışarıya yansıtmayacaktır.Halk arasında en çok bilinen renk siyahtır sizlerde mutlaka duymuşsunuzdur siyahın zayıf gösterdiğini…

2- Dar kıyafetlerden uzak durun
Dar kıyafetler hem sizi sıkarak rahatsız edecektir hem de kilolarınızı tamamen dışarı yansıtacaktır. Daha çok ligra kumaşlı elbiseleri tercih edebilirsiniz bu sayede hem rahat edersiniz hemde vücut hatlarınız ortaya çıkmaz.

3-Topuklu ayakkabı giyin
Topuklu ayakkabı sayesinde boyunuzu daha uzun göstereceğinden vücudunuz daha zayıf görünecektir.

4- Saçlarınızı kabarık yapmayın
Kabarık saçlar sizi daha kaba göstereceği için kilolarınız ön plana çıkar bunun yerine düz ve fönlü saçları tercih edebilirsiniz.